Nauka obsługi produktów Apple

Kurs obsługi produktów Apple takich jak MacBook, iMac, iPhone czy iPad, dla firm oraz klientów indywidualnych. Szkolenia także w siedzibie klienta.

Kursy dla nowych i doświadczonych użytkowników. Systemy operacyjne z rodziny Macintosh są dosyć znane lecz dla wielu użytkowników na pierwszy rzut oka trudne. Kursy, podczas których podczas których nauczymy Państwa obsługi oraz funkcjonowania systemu to dobra decyzja. Kursy te  zapoznają użytkowników z konfiguracją systemu, przedstawią ich budowę oraz pokażą jak korzystać z wbudowanych funkcji jak i dodawać nowe poprzez doinstalowanie oprogramowania.

Dla użytkowników chcących zgłębiać wiedzę przedstawimy jak systemy z rodziny Macintosh pomagają w diagnozie oraz przedstawimy sposoby radzenia sobie z ewentualnymi problemami, które zdarzają się w trakcie pracy z siecią komputerową.

Nie jest to tylko kurs dla osób z podstawową wiedzą o systemach Apple, także  początkujący użytkownicy uczęszczający na kursy systemów Macintosh nauczą się korzystania z systemu od podstaw oraz będą mieli możliwość w praktyce w pełni wykorzystania jego podstawowych funkcji – i tutaj na pewno pomoże nam w tym intuicyjny interfejs systemu, który możemy dopasować do naszych potrzeb. Następnie nauczymy się obsługi oraz instalacji programów jak i nauczymy się udostępnić pliki innym użytkownikom.

Kursy tworzone w oparciu o MacOS mogą również stanowić pomoc w przygotowaniu się do egzaminów Apple.