Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/usr/home/gelo29/domains/pomocinformatyka.com/public_html/wp-content/plugins/wp-subdomains-revisited/subdomains.php/languages/wp-subdomains-revisited-pl_PL.mo) is not within the allowed path(s): (/usr/home/gelo29/domains/pomocinformatyka.com/public_html:/tmp:/usr/local/share/pear) in /usr/home/gelo29/domains/pomocinformatyka.com/public_html/wp-includes/l10n.php on line 471 Warning: mysql_real_escape_string(): Permission denied in /usr/home/gelo29/domains/pomocinformatyka.com/public_html/wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1191 Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /usr/home/gelo29/domains/pomocinformatyka.com/public_html/wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1191 Warning: mysql_real_escape_string(): Permission denied in /usr/home/gelo29/domains/pomocinformatyka.com/public_html/wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1194 Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /usr/home/gelo29/domains/pomocinformatyka.com/public_html/wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1194 Warning: mysql_real_escape_string(): Permission denied in /usr/home/gelo29/domains/pomocinformatyka.com/public_html/wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1197 Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /usr/home/gelo29/domains/pomocinformatyka.com/public_html/wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1197 Pozycjonowanie i promocja strony WWW

Pozycjonowanie i promocja strony WWW

Strony WWW:

  1. Pozycjonowanie strony www w wyszukiwarce google.
  2. Audyt i aktualizacja strony pod wyszukiwarkę google.

Pozycjonowanie stron jest doskonałym sposobem na inwestycję związaną z pozyskaniem nowych klientów.

Jest to najbardziej miarodajna metoda, która przedstawia konkretne liczby i wyniki wzrostu sprzedaży poprzez reklamę. Wystarczy być już w pierwszej dziesiątce wyszukiwań aby osiągnąć kilkunastoprocentowy wzrost zainteresowania produktami oferowanymi przez naszą firmę.

Aby dobrze wypozycjonować stronę WWW musimy przygotować się na dwa kroki:

1. Efekty rozciągnięte w czasie – poprawa jakości strony WWW oraz jej promocja w internecie.

 

Poprawa treści strony WWW

Jeśli jakaś firma informuje o promocji strony WWW bez propozycji wspólnej poprawy treści, opartej o zasady ustalania wysokości pozycji przez wyszukiwarke, nie informuje o koniecznym procesie promocji !!

Pokażemy jak pisać treści, poprawimy strukturę strony WWW, tak aby jej pozycja w wyszukiwarkach była jak najwyższa.

 

Promocja storny WWW oparta o właściwych partnerów

W każdym biznesie ważni są partnerzy, tak samo jest w internecie. Bez nich nasz biznes może kroczyć w stronę sukcesu, z nimi nasz biznes galopuje!!!

Powierzając nam promocję strony www w internecie, zlecisz nam zdobycie wartościowych partnerów, im bardziej Twoja strona będzie popularna, tym lepszą pozycję ustali jej wyszukiwarka.

2. Efekt natychmiastowy – reklama w Google Adsense.

Aby zaistnieć w sieci jak najszybciej to możliwe i móc konkurować z innymi można zdecydować się na kampanię linków sponsorowanych oferowanych przez firmę Google – tzw. AdWords.

Jest to system linków sponsorowanych, opartych na licytacji, które są wyświetlane jako pierwsze trzy miejsca w wynikach wyszukiwania. W ten sposób, w krótkim czasie lub od razu możecie znaleźć się na pierwszym miejscu.
Aby móc kontrolować swoje koszta, opłata za taką reklamę jest pobierana w chwili, gdy potencjalny klient kliknie w naszą reklamę i znajdzie się na naszej stronie. Idealne rozwiązanie na sam początek kampanii reklamowej w internecie, uzupełniające działania pozycjonowania w wynikach organicznych.